Kaip išsirinkti robotą dulkių siurblį?

Jau norite ilsėtis nuo namų ruošos darbų ir trokštate savo laisvą laiką naudoti prasmingai? Todėl verta susimąstyti dėl buitinio robota jusų namuose. Lietuvoje po mažu populiarėjanti robotų-pagalbininkų sritis. Todėl mes esame cleanhome.lt kurie tiekia robotus dulkių siurblius jusų namams. Renkantis robotą dulkių siurblį būtina atkreipti dėmesį į išvardintus kelis punktus ir tai padės jūms išsirinkti puikų robotą savo namams:

    1. Roboto siurbimo galia

    2. Siurbiamas plotas

    3. Kambario baldų struktūra

    4. Alergija

Roboto siurbimo galia

Renkantis robotą būtina atkreipti dėmesį į roboto įsiurbimo galią. Jeigu jusų namuose yra daug kilimų, daug plaukų lieka nuo augintinių ir kaupiasi daug dulkių rekomenduojama pirkti robotą su dideliu galingumu, bet gyvenate bute kurių grindys dažniausiai būna lygios ir yra mažai aukštų perlipimų rekomenduojama rinktis ekonomiškesnį varijantą ir mažesnės galios dulkių siurblį taip jūs nepermokėsite finansiškai turėdami galingą robotą kuris neišnaudos savo viso efektyvumo.

Siurbiamas plotas

Vienas iš punktų kurį būtina apsvarstyti tai jūsų namų siurbiamas plotas kurį ketinate duoti robotui dulkių siurbliui. Rekomenduojama pasikonsultuoti su mūsų cleanhome.lt specialistais kurie patars jums išsirinkti tinkamiausia robotą jusų namams. Pavyzdžiui renkantis ekonomiškesnį robotą dulkių siurblį kuris gali lengvai susitvarkyti su mažesnės kvadratūros plotais jūsų namuose, bet jeigu gyvenate didesniame name ir naudosite ekonimišką varijantą, paprasčiausiai dulkių siurblys neįveiks viso namų ploto ir dauguma kambarių gali likti be priežiūros.

Kambario baldų struktūra

Prieš isirenkant robotą būtina apžiūrėti savo namų baldus. Koks yra aukštis jūsų baldų kojelių, dauguma siurbliuojančių robotu gali palysti po baldais, bet visi modeliai yra skirtingo auksčio, galbūt pirksite robotą tą kuris keliais milimetrais bus per aukštas ir negalės palysti ir išvalyti po tam tikrais baldais, todėl rekomenduojama atsižvelgti į robotų specifikacijas ir jų aukštį ir dydį.

Alergija

Renkantis robotą būtina atkreipti dėmesį jeigu esate linke į algergijas ar jusų šeimos nariai yra alergiški  ar turi kokių nors kvepavimo sutrikimų. Dauguma mūsų parduodamu robotu turi HEPA filtrą kuris įsiurbdamas dulkes suskaido į mažas daleles ir jas sulaiko, todėl į aplinką nepatenka jokių dulkių dalelių. Kuo didesnis HEPA filtras tuo daugiau siurbliavimo metu yra sulaikoma dulkių todėl būtina atsižvelgti ir į tai.

Nemokama konsultacija

Jei vis dar neišsirinkote kviečiame nemokamai pasikonsultuoti su mūsų profesonaliais cleanhome.lt konsultantais kurie specelizuojasi dulkių siurbliais robotais ir rasime geriausią sprendimą jūsų namams.