Robotai dulkių siurbliai automatizuos jūsų namų ruošos darbus

Patalpino: Cleanhome Vadybininkas Data: Wednesday, March 13, 2019 Komentarai: 0 Peržiūros: 614

Šiandienos technikos pažanga yra robotai dulkių siurbliai, robotai vejos pjovimui, langų valymo robotai, baseinų valytojai robotai ir tai tik vis didėjantis asortimentas. 

Po ilgos darbo dienos nieko nėra geriau nei grįžti namo. Galiausiai galite atsipalaiduoti ir praleisti laiką su savo artimaisiais arba tiesiog nieko nedaryti. Mes visi esame užsiėmę darbe, o namai tai ten, kur mes visi grįžtame.

Jei skaitote šį straipsnį, tuomet jūs žinote, kad namuose taip pat reikia daug ką nuveikti. Tai, kas kadaise buvo poilsio šventovė, dabar tapo dar vienu monotonišku darbu. Maisto ruošimas, valymas, kiemo darbai, namų įvairi priežiūra ir vaikų priežiūra sunaudoja daug laiko tipiškam lietuviškam gyvenimui, ypač kai abu sutuoktiniai dirba.

.

namu ruosos darbai

Ir dauguma namų ruošos darbų nėra įdomūs. Tai gali sukelti stresą ne tik savyje, bet ir mūsų santykiuose. Tai atima laiką nuo malonesnių, įdomių užsiėmimų, kurie padidina mūsų laimę. O kai laikomės nustatyto laiko režimo, tai sukelia rimtesnių problemų: stresą. Su laiku susijęs stresas, turintis per mažai laiko atsipalaiduoti, gali sumažinti gerus jausmus ir padidinti depresiją. Stresas ne tik veikia mūsų nuotaiką; jis taip pat gali pakenkti mūsų sveikatai.

darbu sarasas

Atrodo jog mes galime rinktis ar užsidirbti pinigų ir prarasti laiką ar taupyti savo laiką ir prarasti pinigų.

Ką daryti, jei praradote pinigus taupydami laiką?

„Harvard School“ mokslininkai išbandė, ar pirkdami laiko taupymo paslaugas galėtų pagerinti santykius. Jų tyrimas, kuriame dalyvavo 3000 dalyvių, parodė, kad tie, kurie daugiau pinigų skyrė laiko taupymo paslaugoms, buvo labiau patenkinti savo santykiais, iš dalies todėl, kad jie praleido daugiau laiko su savo sutuoktiniu ir šeima. Paprasčiausias laiko taupymas namų ruošos darbuose, kad kažkas automatizuotų jūsų užduotis, kad kažkas pasirūpintu jūsų namais ir tiesiog galėtumėte skirti laiko sau ir savo šeimai.

xiaomi robotas dulkiu siurblys

Mes manome, kad geriausias būdas atgauti savo laiką, kai namų ruošos darbus atliks mūsų cleanhome.lt automatizuoti robotai. Jis atlaisvina visus namų šeimininkus nuo užduočių, kurių jūs nenorite daryti: dulkių siurbimas, langų valymas, vejos pjovimas ar baseino valymas. Tai taip pat reiškia mažiau streso, nes yra mažesnė netvarka. Šiandienos technikos pažanga yra robotai dulkių siurbliai, robotai vejos pjovimui, langų valymo robotai, baseinų valytojai robotai ir tai tik vis didėjantis asortimentas. 

langu valymo robotas

Svarbiausia tai kad robotai atiduoda mums mūsų laiką mainais į elektros energija ir leidžia būti su šeima ir savo artimais žmonėmis, po darbo ilsėtis ir skirti laiko sau.

Laikas taupyti savo laiką ir rinktis pažangias technologijas jau dabar.

Robotai dulkių siurbliai spausk čia

Langų valymo robotai spausk čia

Negalite išsirinkti roboto savo namams? Kreipkitės į cleanhome.lt komandą mes padėsime Jums išsirinkti geriausia robotą pagalbininką.

.

Tagai robotai xiaomi

Komentarai

Palikite komentarą