Kokį Eterinių Aliejų Garintuvą Rinktis?

Patalpino: Cleanhome Vadybininkas Data: Saturday, March 14, 2020 Komentarai: 0 Peržiūros: 957

Naudojant eterinio aliejaus difuzorius yra paprastas, patogus ir būdas pasinaudoti eterinių aliejų nauda. Norite užpildyti savo namus eterinių aliejų aromatu? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių. Norite užpildyti savo darbo vietą ar biurą pakiliu, dinamišku jausmu? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių. Norite sukurti ramią aplinką, kuri padės jūsų vaikams užmigti naktį? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių.

Naudojant eterinio aliejaus difuzorius yra paprastas, patogus ir būdas pasinaudoti eterinių aliejų nauda. Norite užpildyti savo namus eterinių aliejų aromatu? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių. Norite užpildyti savo darbo vietą ar biurą pakiliu, dinamišku jausmu? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių. Norite sukurti ramią aplinką, kuri padės jūsų vaikams užmigti naktį? Išbandykite eterinio aliejaus difuzorių.

Eterinių aliejų garintuvų tipai

Yra keturi skirtingi difuzorių tipai, įskaitant purkštuvus, ultragarsą, šilumą ir garavimo difuzorius. Kiekvienas difuzorius turi savo unikalų metodą perteikti eterinių aliejų į orą, todėl jūs galite panaudoti savo terapinę naudą. Atsižvelgiant į šiuos keturis pasirinkimus, kuris iš jų geriausiai tiktų jums? Kad padėtume jums nustatyti, ką pasirinkti, mes suskirstėme, kaip veikia kiekvienas difuzorius, ir kokie yra privalumai bei trūkumai kiekvienam difuzoriui.

Kas yra purškiamas eterinio aliejaus difuzorius?

Purškiamas difuzorius skaido eterinį aliejų į mažas dalėles naudojant didelį greitį, slėginį oro srautą ir purkštuką. Kai aliejus išsiskiria iš difuzoriaus, jis patenka į orą plonu srautu. Smulkioji migla, kurią sukūrė purškiamasis difuzorius, nekeičia cheminės sudėties ar kvapo – jis iš karto skleidžia visą aliejų, o ne etapais. (Kai kurie difuzoriai pirmiausia išskiria lengvesnius cheminius komponentus, o vėliau – sunkesnius komponentus.) Dalelių dydis taip pat yra pakankamai mažas, kad būtų galima įkvėpti ir galima naudoti aromaterapijai.

Eteriniu alieju garintuvai

Svarstote pirkti purškiamą eterinių aliejų garintuvą?

  • Purškiamojo difuzoriaus pranašumai: purkštuvai nenaudoja šilumos ar vandens, tačiau išsklaido visą aliejų į orą optimaliai terapinei naudai.
  • Purškiamojo difuzoriaus trūkumai: purkštuvai dažnai yra patys brangiausi difuzoriai, kuriuos reikia naudoti, o kartais net ir nusipirkti. Kadangi šie difuzoriai naudoja tik eterinius aliejus (jokių kitų medžiagų, tokių kaip vanduo ar šiluma), jie naudoja daug daugiau aliejaus nei kiti difuzoriai. Kai kurie purškiamų alyvos difuzorių modeliai yra šiek tiek triukšmingesni, palyginti su kitais difuzoriais.

Kas yra ultragarsinis eterinio aliejaus difuzorius?

Šis populiarus tipas difuzorius naudoja vandens ir elektroninį dažnį sukuriant smulkų rūką iš eterinio aliejaus ir vandens. Ultragarsines vibracijas sukuria nedidelis diskas po vandens paviršiumi, dėl kurio eterinis aliejus suskaidomas į mažas mikrodaleles.

Svarstote pirkti ultragarso eterinio aliejaus difuzorių?

  • Ultragarsinio difuzoriaus pranašumai: ultragarsiniuose modeliuose naudojamas tik nedidelis kiekis eterinio aliejaus, o ultragarsinio eterinio aliejaus difuzoriuje rūkui susidaryti nenaudojama šiluma. Šis metodas taip pat gali būti naudojamas ir kaip difuzorius, ir kaip drėkintuvas, naudinga priemonė, jei gyvenate drėgnesniame klimate. Su ultragarsiniais difuzoriais yra labai mažai triukšmo arba jo nėra, todėl jie puikiai tinka naudoti naktį.
  • Ultragarsinio difuzoriaus trūkumai: eterinis aliejus yra tik nedidelė rūko dalis ir tai priklauso nuo jau esančios oro srovės, kad aliejus išsisklaidytų. Jei jau gyvenate drėgnesnėje vietoje, galbūt nenorėsite įpilti į orą daugiau vandens savo difuzoriumi.

Kas yra šiluminių eterinių aliejų difuzorius?

Kaip rodo pavadinimas, šilumos difuzoriai naudoja šilumos elementus, kad eterinis aliejus pamažu išgaruotų į orą. Kartais šiluminių eterinių aliejų difuzoriai naudoja aliejų, sumaišytą su vandeniu. Kai kurie šilumos difuzoriai sunaudoja labai daug šilumos, kad išgautų stipresnį aromatą, tačiau geriausi šilumos difuzoriai naudoja labai mažai šilumos, kad išvengtų drastiškų difuzinių aliejų cheminių sudedamųjų dalių pasikeitimo.

Svarstote įsigyti šiluminių eterinių aliejų difuzorių?

  • Šilumos difuzoriaus pranašumai: difuzija naudojant šilumą yra ekonomiškas, tačiau efektyvus ir tylus būdas skleisti eterinio aliejaus aromatą visame kambaryje.
  • Šilumos difuzoriaus trūkumai: Naudojama šiluma gali pakeisti alyvos savybes molekuliniame lygyje. Tai reiškia, kad terapinė aromatinė aliejaus nauda gali susilpnėti arba visiškai pasikeisti.

Kas yra garavimo eterinių aliejų difuzorius?

Garavimo difuzijos metu eterinių aliejų kvapas paskleidžiamas oro srautu. Ventiliatorius pučia orą per filtrą, pvz., Audinį ar padėkliuką, ant kurio yra nukritę eteriniai aliejai. Dėl judančio oro alyva greitai išgaruoja, o oras su išgarinta alyva pučiamas į patalpą ir aplink ją.

Kai naudosite garinamųjų eterinių aliejų difuzorių, aliejų gausite dalimis; pirmiausia išgaruoja lengvesni eterinio aliejaus komponentai, o paskutiniai - sunkesni.

Galvojate nusipirkti garavimo eterinių aliejų difuzorių?

  • Garavimo difuzoriaus pranašumai: vėjo pūtimas gali būti ramus būdas greitai paskleisti aliejaus aromatą visame kambaryje.
  • Garavimo difuzoriaus trūkumai: tai gali būti ne toks terapinis metodas, nes visi viso aliejaus komponentai nėra difunduojami tuo pačiu metu.

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto eterinių aliejų difuzoriaus, eterinių aliejų aromatai turi tiek daug galimybių, kad geriau paveiktumėte jūsų emocijas ir bendrą savijautą. Galų gale kiekvienas iš šių difuzijos būdų padės mėgautis aromaterapijos privalumais jūsų namuose.

Jūsų norimus difuzorius rasite www.cleanhome.lt parduotuvėje.

.

Komentarai

Palikite komentarą